Videa z YT

https://www.bardi.cz/videa-z-yt/notebook/


Už právě proto je dobré si oblíbená videa nejen označit, ale pro jistotu i uložit na některé svoje úložiště. Je jedno zda to bude přímo na hard disk našeho notebooku nebo na nějaký cloud. Jde nám jen o to, abychom měli video pojištěno proti ztrátě či smazání. Proč videa mizí nemá asi smysl nějak moc rozebírat. Jednak to můžou udělat sami majitelé YT, jednak také ten, kdo tam video dal. Důvody jsou různé.

notebook

My tedy chceme video stáhnout k sobě a při tom se bojíme následků. Zbytečně, nebudeme-li jej sdílet, půjčovat, šířit a tak dále a tak dále, nikoho nebude námi stažené video zajímat. Ovšem musíte jej používat pouze pro osobní potřebu. Nijak jinak.

Jak to tedy nejlépe udělat, aby to nebylo komplikované https://knihy.heureka.cz/komplikovane-ucetni-pripady-a-jejich-danove-dopady-petr-kout-tomas-libal/ a nemuseli bychom použít software třetí strany? Není to zase složité tak, jak to vypadá.

Především, proč ne soft třetí strany, kde stačí jen kliknout a už se to veze. Ano, to je pravda, veze. Jenže se to jaksi neveze samo, ale ve velké většině případů i s nějakými drobnostmi. Což jsou většinou viry, nebo špehovací programy. Ty přímo vašemu počítači neublíží, ale jsou schopny odhalit hesla a přístupy k vašemu soukromí, například bance, a tak se krásně může stát, že vám tam nezbude ani vindra. Ano, přesně tohle hackeři umí a takové mini prográmky rafinovaně strkají kam mohou.

Příliš dlouhé stahování

My proto nebudeme nic instalovat, čímž je tato hrozba eliminována a hackeři utřou nosánek. A dobře jim tak. My budeme moudří a použijeme webovou aplikaci. Ta se skrývá přímo zde pod názvem youtube video downloader.

Názvu se neděste, je to jen popis práce, kterou za nás aplikace bude dělat. My již máme zkopírovanou adresu videa, které chceme a nyní tedy klikneme na link zde. Tím se nám otevře zcela jiný web, kde uvidíte volný obdélník. Tam tu zkopírovanou adresu vložte. Tím je to hotovo a pokud ne, držte se českého návodu.