Tipy na filmy pro horké letní večery

K létu patří komedie a tak své letní večery vyplňte sledováním filmů, u kterých se budete smát od začátku až do konce. Bláznivé a naprosto šílené komedie jsou to pravé. A že je opravdu z čeho vybírat. Ať už vás baví klasické české komedie nebo máte raději ty zahraniční. Hlavně, se v létě nesmíte nudit. A tak si připravte popcorn, otevřete brambůrky, umíchejte si osvěžující drink a stiskněte tlačítko na svém ovladači. Vydejte se, se svými hrdiny, na bláznivou jízdu plnou dobrodružství a především smíchu.
fotky slunce

Česká klasika, které neomrzí

Když se řekne bláznivá česká letní komedie – není snad nikdo, kdo by si nevybavil jako první trilogii Slunce seno od režiséra Zdeňka Trošky. Hlášky, které z hlavy nemůžeme dostat, jihočeské Hoštice, místní drbny, JZD plné svérázných obyvatel, pan doktor Kája nebo řídící Hubičková, farář Otík i žárlivá Miluna. Hláška za hláškou, které snad nikdy neomrzí. Na letní večer komedie jako dělaná. Stejně tak velice potěší televizní komedie Marie Poledňákové Jak dostat tatínka do polepšovny z prostředí krásného Českého ráje. Malý podnikavý Vašek už v prvním díle konečně našel tatínka – Jak vytrhnout velrybě stoličku a tak se mohou společně vydat na první rodinnou letní dovolenou – a rovnou na kole. Maminku tihle dva sice moc neposlouchají, naštěstí všechno dobře dopadne, než se tak stane, my se skutečně pobavíme.
smích muže

Čím šílenější, tím lepší

V parných horkých večerech se nám moc nechce přemýšlet a sledovat vážné filmy se silným příběhem. K létu se hodí komedie – bláznivé a čím šílenější, tím přece lepší. Schválně, kdy jste naposledy viděli film, Zahulíme, uvidíme? Osvěžte si paměť a vydejte se na bláznivou jízdu za dobrým jídlem. Stejně tak je dnes už naprostou klasikou film s Adamem Sandlerem – Zohan: Krycí jméno kadeřník. Smích vás určitě nepřejde – a to od začátku až do konce. Neurazí ani trilogie o kamarádech loučících se svobodou Pařba v Las Vegas, v Bankoku a konečně Pařba na třetí.
V létě se zkrátka bude líbit všechno z lehkou tematikou a neúnavných humorem.