Samsung v roce 2018


Samsung v čele
Společnost Samsung je Jihokorejskou firmou, která každý rok přijde na trh s novinkou mezi smartphony. Patří mezi 20 nejúspěšnějších celosvětových značek. Jeho velkým konkurentem je Apple, s kterým se rok od roku předhání.

samsung
 
Samsung Galaxy S9
Vývoj nového smartphonu by už nyní měl být dokončen nebo finišovat. Samsung doposud nepotvrdil žádná fakta, čeho bychom se mohli dočkat, ale existují různé spekulace, které k nám putují přímo z Koreje.
 
 
Design
Jako první otázku si většina pokládá, jak bude nový Samsung Galaxy S9 velký. Jak jste si mohli všimnout, stále se velikost smartphonů rok od roku zvětšuje. Ale už by to stačilo,ne? Nejnovější spekulace téměř potvrdili, že velikost by měla zůstat stejná, jako u předchůdce Galaxy S8. Samozřejmě ale display bude vylepšen.
 
Co nového přinese?
Tady toho bohužel moc nevíme. Většina informací potvrzuje fakt, že půjde jen o lehce vylepšenou verzi S8. Co bude novinkou, tedy zatím leží ve hvězdách.
Mělo by se vrátit skenování otisku prstů a spekuluje se i  o tom, že by tento senzor mohl být umístěn v přední části. Samozřejmě vylepšené, a doufáme, že i bez chybových vlastností, jako u předešlých verzí.
Velmi očekávaným tématem je samotný fotoaparát. Myslíme si, že v tomhle nás společnost Samsung rozhodně nezklame. Mělo by se vylepšit především skenování obličeje.
Jako první na trhu bude telefon obdařen chipsetem Snapdragon 845, což je nejnovější vyvinutý procesor. Tímhle krokem společnost Samsung rozhodně zaboduje.
 
mobil

Paměť
Ano, opět se zvětší! Což je pro každého uživatele radostná zpráva! Standardní vestavěná paměť pro uživatele bude o velikosti 128GB.
 
Cena
Tady zatím nemáme téměř žádné informace, ale předpokládáme, že cena, která přijde na trh, nebude nijak rozdílná od začínající ceny Galaxy S8.
 
A kdy se dočkáme?
Mluvilo se o jaru 2018. Fanoušci ale doufají, že se dočkají už v březnu roku 2018.
Bude trhákem roku ve světě smartphonů, nebo propadákem?