Pytle a vaky na sezení pro dospělé i pro děti

Sedací pytle a vaky jsou vhodné pro sezení nebo dokonce i ležení. Popruhy po stranách se dají odstranit a vznikne báječné, nafouklé, měkké a poddajné lůžko na ležení nebo povalování. Je příjemné si pytel roztáhnout k televizi, udělat si pohodlí s dětmi, nebo jej samotné děti mohou využívat v dětských pokojíčcích na hraní. Příjemné a pohodlné posezení, které se přizpůsobí vašemu tělu. Užívejte si vysoký komfort při sledování televize, čtení knížky, nebo když pijete kávu s přítelkyní. Materiál je vysoce odolný a tak se nemusíte obávat toho, že by jej děti hned zničily. Proto jsou také vaky vhodné do dětských a studentských pokojů, stejně tak jako do obývacích pokojů, můžete si vybírat hned z několika krásných barevných kombinací a sladit je do současného prostředí k barvám vašeho interiéru, ale také je můžete umístit do ložnice.

vaky

Duo znamená dvě barvy

Sedací vaky jsou krásně různobarevné. Systém duo je nastavený tak, abyste si mohli užívat hned dvě krásné a výrazné barvy. Z jedné strany jedna barva a po otočení z druhé strany úplně jiná barva. Vybírat si můžete z krásných barevných kombinací, které si doladíte k vašemu domovu. Máte-li v domácnosti přizpůsobený interiér barvám, jistě budete hledat takovou kombinaci barev, která se vám do domácnosti bude hodit. Nabízí se široký výběr od zelené a modré, přes moderní šedou, která se hodí kamkoliv, až po výraznou oranžovou do dětského chlapeckého i dívčího pokoje. Fialová nebo žlutá rozzáří vaši ložnici nebo dodá ten správný punc studentskému pokoji https://www.beanbag.cz/.

sedací vak

  • Pytle jsou dostatečně velké a hodně prostorné, můžete na nich sedět nebo ležet. Dají se snadno rozložit. Odstraníte popruhy a necháte vak, aby se rozprostřel na zem. Pak už jenom stačí, abyste si na něj lehli a užili si pohodlí a zábavu.
  • Vydrží dokonce i venkovní podmínky. Mají neprodyšnou úpravu, takže když je necháte jeden den venku na terase a nechtěně vám zmoknout, můžete je ještě nadále používat, protože se jim nic nestane. Necháte je uschnout a vak posléze přemístíte opět na místo, kde si chcete užívat komfortu, sezení nebo ležení.