Pronájem dodávky, se vyplatí

Potkalo to určitě každého z nás, a pokud ne, tak se s tím zaručeně setkáte. Je řeč o nadměrném nákladu, který se nevleze do osobního vozu. V takovém případě je nejlepší oslovit svojí rodinu, či přátelé, kteří mají velký automobil. Pokud však velký automobil nikdo nemá, tak nemá cenu obvolávat další lidi a je dobré se ihned obrátit na firmu, která Vám zapůjčí dodávku. Půjčovna dodávek https://www.rentcarservice.cz/pujcovna-dodavek-praha, je stále, více oblíbenější a využívá jí stále více lidí.

půjčovna dodávek

Tato autopůjčovna má ve svém vozovém parku mnoho vozů a bude jen na Vás, jaký si zapůjčíte. Pronajímá jak menší, tak větší vozy a to na krátkodobí, či dlouhodobí pronájem. Jejich vozy jsou spolehlivé a také podléhají kontrole ihned po vrácení. Jejich vozy jsou čisté a ihned k použití. K pronájmu Vám firma zajistí určité výhody zdarma. Mezi tyto výhody patří dálniční známka pro Českou republiku a pro Slovenskou republiku. Prémiová asistenční služba a 24 hodinová hotline podpora. Samozřejmostí je pojištění vozů a zvýhodněné sazby na víkendové pronájmy. Dále můžete najet neomezený počet kilometrů.

půjčovna dodávek

Na internetových stránkách této společnosti najdete ceník všech vozů a to na krátkodobý i dlouhodobí pronájem. Jejich ceny jsou včetně DPH a tak víte, kolik za daný vůz ihned zaplatíte. Také zde najdete rozměry vozu a jejich kompletní výbavu. Všechny jejich vozy můžete řídit s řidičským průkazem B a po dohodě, lze automobil zapůjčit i mimo pracovní dobu. Po dohodě lze také domluvit přistavení vozu. Pokud budete potřebovat tažné zařízení, tak to u této půjčovny není problémy. Většina jejich vozů má tažné zařízení přidělané.

Pokud tedy budete shánět větší vůz na převoz čehokoliv kamkoliv, tak se obraťte na tuto půjčovnu dodávek. Nebudete pronájmu litovat a od teď se vždy přikloníte ihned k pronájmu dodávky.