Produkce vlastní elektřiny

https://www.bardi.cz/produkce-vlastni-elektriny/instalace solárních panelů/


Růst cen elektrické energie překonal v posledních letech všechna očekávání a překvapeni jsou nejen odborníci, ale i politici napříč celou Evropou. Na vině je přitom hned několik faktorů, mezi které patří emisní povolenky, přechod na obnovitelné zdroje nebo snížení či omezení dovozu zemního plynu. Mnoho domácností se kvůli vysokým cenám muselo omezit a to jak při spotřebě tak i topení. Vysoké ceny elektřiny mají i ale i pozitivní dopad a tím je, že stále více lidí přemýšlí nad vlastním zdrojem, který by pokryl spotřebu rodinného domu a pomohl snížit účty. Fotovoltaika Brno je jednou z možností a to především díky dobrému poměru výše investice/návratnost a také snadnému vyřízení a instalaci. S odborníky je celý proces velmi jednoduchý a realizace může proběhnout již během několika měsíců.

instalace solárních panelů

Od projektu přes realizaci až k potřebným smlouvám

Jako každý komplexní systém, i solární panely potřebují projekt, ve kterém se jasně stanoví schéma zapojení, využitá zařízení, ale i propojení do sítě či topení. Vše je potřeba řádně propojit a připravit tak, aby šlo panely využívat celoročně a bez jakýchkoli zásahů. Naši zaměstnanci proto vždy dbají na detailní plánování, během kterého je možné odhalit i ty nejmenší možné problémy a předejít jim dobrým návrhem zpracování.

solární panely na střeše

Kromě technického řešení se postaráme i o případné napojení do sítě a smlouvy, díky kterým můžete získat levnější elektrickou energii. V případě přebytků je navíc možné energii dodávat zpět do sítě a snížit tak celkové roční výdaje i o několik desítek tisíc korun. Skvělou kombinace je také spojení FTE s tepelným čerpadlem, které efektivně využívá proud pro tvorbu tepla. Vše tak můžete mít v jednom systému, který lze ovládat několika stisknutími tlačítka. Na obojí je navíc možné získat dotaci a snížit tak prvotní investiční výdaj co možná nejvíce.