Perfektní technika

Technika je něco, co nám, s co nás velmi obohacuje. Technika nás provází vlastně celý život už od narození. Když jsme byli malí tak nám maminka pouštěla pohádky. Tedy pokud už televize byla v té době. Máte rádi televizi? Tak věřte, že za její výrobou taky toho mnoho stálo. Nebylo to jednoduché a někdo musel vymyslet, jak televizi zapnout anebo z čeho se bude skládat. Myslím, že to určitě nebylo jednoduché. A tohle všechno je technika. A co myslíte? Lednička, pračka, myčka? A to všechno ostatní. Tohle všechno je taky technika. Co byste dělali bez ledničky? To by se vám mohlo zkazit maso a další podobné výrobky, které vždycky dáváme do chladničky.

Počítač využívá mnoho lidí.

A kdybychom ji neměli? Hm, tak to tedy nevím. Myslím, že za techniku a další technické věci můžeme být rádi. Vždyť i auto je technika. Auto máme pro svůj pohodlnější život. Jak byste se dostávali do práce bez auta? Vemte si, že třeba někdo má práci dvacet nebo třicet kilometrů od domova. Myslím, že pěšky by to asi nešlo. A co třeba kolo? To je taky možnost ale není to zas tak moc technický vynález. I když v dnešní době jsou i elektrokola, to je taky velký krok techniky. Myslím, že mnoho lidí si už nedokáže představit život bez techniky. Co třeba mobil nebo televize? To je taky technika. Občas mnoho lidí techniku zatracuje. Prý nám bere soukromý život. Sice je to pravda, ale není vždy tomu tak pravda. Záleží to jenom na vás, jak se k technice postavíte.

Technika je zajímavá.

Technické vynálezy jsou mnohdy velmi zajímavé a taky mě na nich baví, jak jsou velmi různorodé. Můj nejlepší technický vynález je samozřejmě počítač. Bez něj si již nedokážu představit svůj denní život. Počítač vyžívám opravdu denně a nevím, co bych bez něj dělala. Musela bych se přizpůsobit a já vím, že by to šlo fakt jen těžko. A jak techniku tedy vnímáte vy? Je to pro vás zloděj soukromí a přátel nebo to vnímáte opačně?