Od koho si půjčit?


Jsou lidé a instituce, u nichž se peníze doslova hromadí. Mají jich tolik, že nejednou vysloveně nevědí, co s nimi. A proto je také často někomu půjčují s vidinou toho, že toto své jmění posléze ještě více rozhojní.
Ovšem jakkoliv by se mohlo zdát, že jsou si takové finanční instituce podobné jako vejce vejci, protože ve všech jde v první řadě o peníze a jejich využívání a zhodnocování, není tomu tak. Jsou mezi nimi nejednou i dost významné rozdíly, což se nejlépe pozná při pohledu na to, co tyto rozmanité instituce nabízejí.
tři mince a šest domků

Vezměte si třeba takovou půjčku, při níž jednoduše zastavíte svoji vlastní nemovitost, respektive nemovitost někoho, kdo se je ochoten za vás zaručit, vyplníte docela obyčejnou jednoduchou online žádost, přiložíte pár fotografií zmíněné nemovitosti a už druhý den víte, kolik si můžete půjčit a za jakých podmínek, načež máte peníze k dispozici doslova rychlostí blesku. A zatímco je dostanete zmíněnou rychlostí blesku, splácet je můžete naopak klidně i vysloveně šnečím tempem, tedy klidně až třicet let po zanedbatelných splátkách. A to i tehdy, když dostanete k dispozici peníze nemalé.
Že mi nevěříte, že je něco takového možné? Že mě máte za lháře?
Věřte mi, nelžu vám. Ani v nejmenším.
V tomto konkrétním případě se jedná o docela běžnou nebankovní americkou hypotéku. Jež má ještě navíc i tu výhodu, že nemusíte prokazovat ani výši svých příjmů, ani jiné majetkové poměry, a že se nemusíte ani třást hrůzou při představě, jak dopadnete, až se takový budoucí věřitel podívá do registru dlužníků. Což může ovlivnit nanejvýš tak výši úroků, pohybujících se právě v závislosti na tomto mezi čtyřmi až sedmi procenty. A ani tu neplatíte žádné poplatky předem.
dům a peníze s rozpočetem

Ověřte si to, nevěříte-li mi. Klidně .A to bez ohledu na to, jedná-li se o dům, byt (klidně i družstevní), komerční objekt, chatu, garáž, pozemek nebo nějakou jinou nemovitost.
Získáte tu peníze, jež lze použít klidně i k vykoupení se z exekucí nebo zástav, můžete si jimi nastavit konsolidaci půjček, můžete je investovat nebo jimi poplatit dluhy z dřívějška, prostě co je libo.
A ukažte mi klasickou banku, která by vám nabídla něco tak skvělého! Takovou jaksi ne a ne najít, že?