Krásné a bohaté šaty

Milujete krásné šaty, ve kterých vypadáte jako princezna a cítíte se v nich perfektně? Zvlášť pro plesovou sezónu je zapotřebí mít takových šatů trochu víc, a proto byste si chtěla nějaké vybrat? Zkuste náš salon v Praze, kde najdete skvělé francouzsko české značky a opravdu originální kousky. Kromě klasických společenských šatů máme speciální kousky, ale samozřejmě jsou zde k dispozici také svatební šaty.
tanečnice na hradě

Nejrůznější barvy i střihy

Aby si vybrala skutečně každá žena, dbáme na to, aby bylo k dispozici mnoho střihů, barev a také stylů. Při každém návrhu myslíme na to, že je každá žena jedinečná a potřebuje se v šatech cítit opravdu skvěle, ať už jsou na ples nebo na svatbu. Velkou část šatů máme přímo na naší pražské pobočce, takže stačí abyste přišla a vydala se do rukou profesionálům. Zkuste společenské šaty Praha, nebudete litovat. Pomůžeme Vám vybrat přesně to, co hledáte a jsme schopni také zajistit urychlení půjčení – třeba i v ten samý den, kdy si je vyzkoušíte, pokud to bude možné. Když budete potřebovat jakoukoli úpravu, není problém, aby se o to náš profesionální tým postaral a zajistil Vám tak skvělý večer v pohodlí.
blondýna v šatech na křesle

Buďte neodolatelná

Máte raději splývavé šaty s šifónem či podobným materiálem, který umí opravdu okouzlit? Dbáme na to, aby byly naše modely propracované a Vy jste byla při slavnostní příležitosti středem pozornosti. Samozřejmě pokud pořádáte krásnou svatbu, a ráda byste zařídila super šaty pro družičky, maminky y nebo kamarádky, určitě si můžete domluvit schůzku a vyrazit vybírat společně, abyste byly sladěné a celý den D byl opravdu dokonalý. Na výběr jsou jemné barvy, perleťové odstíny, ale v dnešní době je trendem nosit i na události tohoto typu pastelové barvy. Přesně takové jsou u nás také k dispozici, a to v dlouhých i krátkých variantách, přesně podle požadavku, který bude konkrétní osoba mít.