Ke snižování hmotnosti někdy dieta nestačí

https://www.bardi.cz/ke-snizovani-hmotnosti-nekdy-dieta-nestaci/metr, pilulky, lahvička/

Stojíte před zrcadlem a je vám smutno. Léto se blíží a vy zoufale potřebujte zhubnout, ale už si nevíte rady. O snížení hmotnosti se pokoušíte několik měsíců a bez úspěchu. Vždy se vám kilogramy vrátí, diety nepomáhají. Trpíte obezitou a už nevíte, jak dál.

Zkuste to jinak. Uklidněte se a věřte si, začnete jíst pravidelně, alespoň pětkrát za den, žádné časové omezení večer. Pravidelně pijte a cvičte. Uvidíte, že brzy se výsledek dostaví. Jestli ale stále máte potíže udržet své chutě na uzdě, mohou vám při snižování hmotnosti pomoci i speciální přípravky.

metr, pilulky, lahvička

Speciální přípravek, který může doporučit lékař

Mezi tyto přípravky patří i Adipex Retard s účinnou látkou Phenterminium resinatum.K dostání je ve formě tobolek. Bojuje na vaší straně s nadměrnou chutí k jídlu a tlumí pocit, že máte hlad.To vše se pochopitelně projeví i na hmotnosti, nebudete se přejídat, nebudete zbytečně přibírat a vaše další snaha o zbavení se kil se tak bude moci projevit i na váze.

Účinná látka se uvolňuje do těla postupně, takže jde o efekt dlouhodobějšího rázu, až několik hodin, nemusíte se bát, že po hodině od vzetí přípravku se vás hlad opět zmocní.

Ve své podstatě jde o léčivý přípravek a je k němu tedy třeba přistupovat s určitou opatrností. Pokud máte nějaké zdravotní problémy, určitě se před jeho používáním poraďte s lékařem, ať máte jistotu, že užívání bude bez obtíží.

váha, metr, jablko

Pozor na určitá omezení

Nutné je také zohlednit možné nežádoucí účinky či kontraindikaci s jinými léky . Jen pokud zvážíte vše potřebné, můžete s e v klidu pustit do užívání.

Obvykle stačí jedna tobolka každý den ráno, zapít vodou. Celková doba užívání je individuální, většinou ale trvá v rozmezí týdnů a maximálně tři měsíce.Během této doby se pozitivní účinek dostaví a vy budete o pár kilogramů lehčí.