Jak na fungující vztah

https://www.bardi.cz/jak-na-fungujici-vztah/kondom na ruce/


Vztah dvou lidí nikdy není jednoduchý. Je potřeba se spolu umět domluvit na důležitých věcech, umět dosahovat kompromisu a hlavně si naslouchat. Je nutné být tomu druhému oporou a společně si budovat vztah, na který bude spolehnutí. V dnešní době se většina vztahů rozpadá, protože je velice jednoduché si najít náhradu za stávajícího partnera. Pokud vztah přestává fungovat, lidé si často raději najdou náhradu, než aby řešili problém s tím partnerem, kterého mají. A to je škoda.

kondom na ruce

Každý vztah má dvě roviny – psychickou a fyzickou. U fyzické stránky je nutné se věnovat intimitě – dotekům, polibkům a samozřejmě i sexu. Milování se z dlouhodobého vztahu vytrácí vlivem mnoha faktorů. Ženy i muži bojují s poklesem libida, přičemž u žen jde o častější problém. Ženy bojují postupem věku i s vaginální suchostí a menopauzou, což četnosti styku moc nepřidá.

Ani muži ale nemají bezproblémový sexuální život. Úbytek sexu je patrný během středního a pozdějšího věku, protože muži ztrácí erekci. Bývá to problém, který může být způsobený třeba špatným životním stylem, ale může jít také o předzvěst nějaké nemoci, a proto je vždycky lepší tento problém začít včas řešit a případné onemocnění vyloučit.

vyřezaný banán

Pokud k vyloučení nemoci dojde, je čas začít řešit co vám pomůže k tomu, aby se vám erekce vrátila v plné síle. Bez ní totiž ke klasickému styku prostě nedojde, a pokud jde o dlouhodobý problém, může to být frustrující pro obě strany. Můžete zkusit užívat přírodní preparáty, které podpoří vznik erekce. Ať už si vyberete bylinky, čaje nebo Viagru a její náhražky, je potřeba si přečíst informace o daném přípravku. Obsahují důležité informace, které vám sdělí zda je přípravek vhodný i pro vás. Ne všechny volně prodejné přípravky jsou vhodné pro všechny, a proto je potřeba se seznámit s produktem ještě předtím než si ho koupíte.