Já a zdraví

Myslím si, že záleží opravdu na každém, jaký životní styl si ten člověk vybere. Abych pravdu řekla, tak já bych samozřejmě každému doporučila, aby se člověk vždycky vybrala takový životní styl, který mu bude vyhovovat a který ho bude bavit. Protože potom, když chcete změnit životní styl, tak je to velice složité, protože když si zvyknete na něco, těžko se potom to mění. Já totiž nám případ svého bratrance, který byl velice obézní. Myslím si, že udržovat takový životní styl, kdy člověk přibral, tak je to velice špatné. A taky nemám ráda, když třeba si někdo stále namítá to, že obezitu anebo špatné zdraví má jenom kvůli tomu, že je to dědičné a že to zdědil třeba po té mámě anebo otci.

Mám také vitamíny.

Podle mě tohle jsou jenom výmluvy. Znám totiž taky několik případů, kdy je člověk obézní hlavně kvůli tomu, že se vůbec nehýbe, a hlavně jí samé uzeniny anebo tučná a rychlá jídla. Já osobně mám taky sice ráda jídlo z fastfoodu, je to skoro nejoblíbenější jídlo. Ale nedávám si ho každý den. Ale takhle s rodinou třeba třikrát měsíčně zajdeme do nějakého fastfoodu, kdy se vůbec neomezuji a dám si opravdu všechno, na co mám chuť.

Snažím se jíst zdravě.

A když člověk opravdu dodržuje svůj životní styl a standard, tak se nemusí bát, že by třeba nabral hrozná kila anebo nějak onemocněl z toho, že někdy něco nedodrží. Myslím si, že každá změna je život a že člověk potřebuje změnu k tomu, aby život byl takový pestřejší a veselejší. A taky máte svůj daný životní styl nebo vám je to jedno a žijete ze dne na den? Jsou taky lidé, kteří nemají žádný pevný životní styl a žijí si tak, jak zrovna chtějí. A myslím, že je to docela tak dobře. Taky mi jednou moje maminka řekla, že se již dvakrát pokoušela změnit svoje stravovací návyky, aby byla štíhlejší a cítila se lépe, ale vždy to nejde. Vždy jí to zkazí nepřekonatelná chuť na sladké jídlo.