I vy si můžete užívat dokonale čisté vody

Dnes už si lidé nepořizují pouze obyčejné bazény na zahradu, ale také domácí vířivky. Tyto koupací zařízení nemusí být pokaždé na zahradě, díky svým menším rozměrům a také díky možnosti pořídit si vířivku nafukovací, si toto koupací zařízení lidé pořizují i dovnitř do svých domovů nebo na terasu svých bytů. Ano, vířivé trysky mají sice velmi pozitivní účinky na celý organismus, ale o vodu ve vířivce se musíte opravdu velmi dobře starat.
vířivka whirlpool

Většina lidí je přesvědčena, že do vířivky může použít běžnou bazénovou chemii, tedy chlorové přípravky určené pro ošetření bazénové vody, ale mýlí se. Samozřejmě, že v době nouze pokud zjistíte, že se voda ve vířivce zhoršuje a nemáte po ruce správný druh chemie, můžete použít i přípravek pro bazénovou vodu, ale pak ihned musíte dodat zase tu správnou chemii. I my dobře víme, že pro ošetření vody ve vířivce je nejlepší tak zvaná bromová chemie.

Bazénová chemie na bázi bromu je totiž stabilnější a snáší lépe vyšší teploty vody. Jelikož vířivky většinou bývají naplněny teplejší vodou je lepší k jejich ošetření používat přípravky s obsahem bromu. Také je pro ošetření vířivek dobrá tak zvaná kyslíková chemie na bázi aktivního kyslíku. Oba druhy těchto přípravků najdete v nabídce obchodů, které nabízejí bazénové přípravky a příslušenství.
whirlpool horká vana

Nezapomeňte, že kromě potřebných přípravků k ošetření vody, potřebujete také kvalitní testery, kterými provádíte pravidelnou kontrolu kvality vody, a které Vám ukáží, jestli je voda dostatečně ošetřená nebo jestli potřebuje přidat nějakého přípravku. Nezapomeňte tuto kontrolu provádět pravidelně a také pravidelně dodávat všechny potřebné přípravky.

Využijte nabídky trhu s bazénovou chemií a jistě i Vy najdete přesně to, co potřebujete pro kvalitní péči o Vaše koupací zařízení, ať už se jedná o bazén či vířivku.