Být stále mlád není kouzlo

Všiml jste si poslední dobou nepříjemných příznaků spojených s přibývajícími roky? Zdá se vám, že máte menší sílu, menší výdrž, padají vám vlasy, cítíte se více unaveně, a i vaše libido je stále nižší? Na vině může být mnoho věcí, ale tou hlavní příčinou je pravděpodobně snížení hladiny testosteronu.

S přibývajícím věkem už vaše tělo zkrátka není tak schopné produkovat dostatek vlastních hormonů a na vaší kondici se to začíná projevovat. Naštěstí pro vás máme dobrou zprávu: vaše tělo přirozeně už neprodukuje dostatek hormonů, proto abyste se udržel v optimální kondici ještě neznamená, že tomu nelze pomoc jinými cestami existují metody a přípravky které mohou vaši přirozenou hormonální produkci podpořit a navýšit. Chcete vědět jaké to jsou?

nezdravý muž

V první řadě je potřeba se podívat na váš stávající životní styl, jak se stravujete, jak se pohybujete, jaký je váš sexuální život. To všechno ovlivňuje, jakým způsobem funguje vaše tělo a jak moc nebo málo produkuje vaše přirozené hormony. Ve chvíli, kdy nemáte dostatek spánku, jste dlouhodobě ve stresu, nevhodně se stravujete a váš intimní život je minimální, vaše tělo automaticky přestává produkovat testosteron snaží se zaměřit na řešení jiných problémů, jako je třeba udržet vaše tělo v chodu.

Přirozenou produkci testosteronu můžete podpořit tím, že budete pravidelně cvičit. Aktivace svalů můžu spouštích testosteronovou odezvu. Velmi podobnou odezvu spouští i pravidelná sexuální aktivita, pokud tedy váš intimní život pokulhává, zkuste ho trochu rozproudit. Jestli nemáte trpělivost běžce na dlouhé tratě a chcete vidět výsledky mnohem rychleji, můžete zvýšení testosteronu podpořit užíváním vhodných doplňků stravy.

elegán v kabátě

Pozitivní výsledky změn ve vašem životním stylu a současné užívání doplňků stravy zase rozproudí život ve vašem těle. Vaše hladina testosteronu poroste a s ní i vaše síla a mužnost. Být mužem ve středním věku ještě neznamená být odepsaný, stále můžete konkurovat mladíkům.