Americká hypotéka a její pravidla

Všechno to začíná samozřejmě u lidí, pak už je to jednoduchá ekonomická struktura, která připomíná kolotoč. Lidé, nemají peníze, potřebují peníze, hledají možnosti, jak je získat, řeší to půjčkou, mají peníze, něco si za ně pořídí nebo s nimi splatí dluhy a jsme zase na začátku u lidí. Bankovní půjčky mají svá pravidla, ty teď na chvíli odložíme stranou, protože v bance například musíte mít čisté registry a dokládat příjmy a tak podobně. U nebankovních společností jsou mírnější pravidla, alespoň co se záznamů v registrech týče. I přes záznam vám totiž mohou peníze formou úvěru poskytnout.

Přejdeme tedy ke konkrétnímu produktu, kterému se říká americká hypotéka. Tento název vychází z ekonomického učení a je známý již dlouhé roky. Jeho výhodou je, že u něj nemusíte dokládat, na co peníze potřebujete, takže s nimi můžete zaplatit cokoliv, co potřebujete. Nemusíte dokládat faktury, ani účel, na co peníze použijete.

notebook čísla

Americká hypotéka bez registru toho umí hodně. O jaký se jedná produkt? To si nyní popíšeme.

Proč se říká bez registru? Protože u nebankovních společností se registry sice prověřují, ale úvěr můžete získat i za předpokladu, že nějaký záznam máte a to je velký rozdíl oproti bankovnímu systému.

V případě banky se opět na nic neptají, ale mohou poskytovat také vyšší úrokovou sazbu. Je potřeba brát zřetel i na tyto detaily.

Další nedílnou součástí našeho systému jsou podnikatelé. Ti si mohou taktéž peníze přes tento úvěr půjčit. Dokonce mohou mít nižší daňové přiznání.

karty peníze

Neplatí se žádné poplatky předem, dokonce je možné expresní schválení, takže na peníze nemusíte čekat dlouhé týdny, ale pouze den. Schválení probíhá v tomto případě opravdu rychle, vše se vyřeší, podepíše se smlouva a hned se pošlou peníze. Získat můžete až 70% z hodnoty nemovitosti s dobou splatnosti až na 30 let.

Pod tímto názvem se tedy ukrývá produkt s ručením nemovitostí a nízkou úrokovou sazbou. Důležitým aspektem je neudávání účelu, na co peníze použijete. Jedná se tedy o takzvaný neúčelový úvěr, u kterého nemusíte dokládat, na co peníze použijete.