3 nadčasové značky českých batohů

Značek, které navrhují a zároveň vyrábějí batohy je opravdu mnoho. Některé z nich jsou velmi známé a některé zase méně. Všechny mají ale společný cíl. Uspokojit své zákazníky a nabídnout jim tu nejlepší možnou kvalitu.
pěší turistika.jpg
Mezi 3 nejznámější nadčasové značky českých batohů bychom mohli zařadit Krysl Leather Goods, Playbag nebo Alexmonhart. Všechny tyto značky jsou nejen známé, ale také velmi úspěšné. Není se také čemu divit, jelikož jejich batohy jsou opravdu kvalitní a hlavně elegantní.
Firma Krysl Leather Goods sídlí v Plzni a funguje od roku 2016. Její zakladatel původně vedl kavárnu v Praze, ale tahle činnost jej příliš nenaplňovala a tak se rozhodl vsadit na jinou kartu. Začal se věnovat navrhování kožených tašek a doplňků a to z přírodní české kůže. Batohy jsou ještě navíc ušity z voděodolného plátna, takže taková letní koupačka rozhodně není žádným problémem. Objednávat batohy této značky je možné dokonce i na internetu. Jejich cena se pohybuje okolo 4 400,-.
turista na kameni.jpg
Firma Playbag je známá nadčasovým designem a bezchybným zpracováním každého produktu se smyslem pro detail. Majitel firmy bere výrobu opravdu vážně, což je dobře, protože si můžeme být jisti tím, že jsou batohy opravdu kvalitní a nic jim nechybí. Firma pochází ze Zlína a její pracovní tým je sice velmi malý, za to ale velmi silný. Mezi nejznámější batoh firmy Playbag patří stříbrný batoh Volta, který je vyrobený z pogumované textilie a přírodní kůže. Zajímavé je, že jeho barva je přirozeně světlá, ale na sluníčku ztmavne. Jeho cena se pohybuje okolo 3500,-.
lidé z města.jpg
A co takhle firma Alexmonhart? Batohy této značky jsou neokoukané a hlavně elegantní. Sama zakladatelka Alex Monhartová své výrobky odkazuje hlavně dobrodruhům z města a milovníkům módy. Na trhu prorazila díky motýlkům a batohům, které jsou určeny především pro muže. Mezi nejznámější batoh této značky bychom mohli zařadit batoh Magnus, který je vyroben z černé látkové kůže a díky tomu značí osobitost a smysl pro detail. Je navíc určen pro každou příležitost a to díky své skladnosti. Je dokonce i nepromokavý a nachází se v něm přihrádka na notebook, což jistě každý ocení. Jeho cena se ale pohybuje okolo 9900,-.